Groepen

Coronamaatregelen

In verband met het coronavirus:
- Kom zo veel mogelijk alleen.
- Houdt anderhalve meter afstand van uw medecursisten en instructeurs.
- Hoest of nies in uw elleboog en was regelmatig uw handen.
- Als u gebruik maakt van het toilet, dit graag reinigen met de voorhande zijnde middelen.
- Bent u ziek, dan blijft u thuis.

De kantine blijft gesloten.


Agility donderdag 8 april 2021

De volgende cursisten worden op donderdag 3 september verwacht met een geldig inentingsbewijs.
Graag deze les iets eerder komen i.v.m. het controleren van de boekjes.

Susan 19.00 uur        
Poirot   Jozina Sheltie Scott
Scheurwater   Jolanda Nova Scotia Duck Tolling Retriever River
Vogel   Niels Yorkshire Terrier Boy
         
Annemie 19.00 uur      
Dalm   Lenny Labradoodle Charly
Heykoop   Lizette Border Collie Jock
Koning de Angela Nova Scotia Duck Tolling Retriever Lizzy
         
Pietje 19.00 uur        
Kluyver de  Jan  Markiesje Zindy
Teunisse   Els Jack Russell Terrier Sissy
Zeeuw-Bot   Regina Jack Russell Terrier Binky
         
Susan 19.30 uur        
Mol   Mark Labradoodle Beau
Poirot   Han Sheltie Mitch
Pronk   Carline Labradoodle Mila
         
Annemie 19.30 uur      
Biekens   Jolanda Australische Kelpie Zali
Philips   Martine Dobermann Senna
         
Angela  19.30 uur        
Braber van Toor   Mirjam Polski Owczarek Nizinny Cookie
Groot   Nelly Nova Scotia Duck Tolling Retriever Djesper
Hartog    Tineke Labradoodle Evy
         
Annemie 20.00 uur      
Kerkstra   Saskia Border Collie Leica
Laar v d  Mariëlle Australian Shepherd Kate
Leeden v.d Bram Border Collie Dygo
         
Angela 20.00 uur        
Bruine v Asperen    Jannette Engelse Cocker Spaniel Ruby
Hoeven v.d. Aukje Kooikerhondje Lobke
Kruyk v.d. Ankie Mechel x Am. Stafford Dexter
         
Susan 20.00 uur        
Hartog-de Groot  den Marloes Miniature Australian Sheperd Beertje
Leer v.d. Amy Tervuerense Herder Ruby
Waardenburg van Lillian Polski Owczarek Nizinny Foezel
         
Annemie 20.30 uur      
Hartog-de Groot  den Marloes Miniature Australian Sheperd Vayen
Vries   de Esther NSD Tolling Retriever Timo
    Jessica Vlinderhondje  
         
Angela 20.30 uur        
Belder   Rianne Kruising Fien
Kruyk v.d. Ankie X Sheltie Jessy
Laar v.d. Mariëlle Australian Shepherd Sjors

 

Puppycursus dinsdag 20 april 2021

Geef de hond vanaf 14.30 uur geen eten meer, een beloningsbrokje of een speeltje meenemen wordt aanbevolen. 
Vergeet niet om een geldig inentingsbewijs mee te nemen

Wij adviseren een gewoon halsbandje, van leer of ander materiaal, en dito riem.
Slipkettingen, rolriemen, riemen met schakels of  tuigjes zijn om veiligheidsredenen niet toegestaan.

U kunt de auto parkeren op parkeerplaats A, dit is achter het Puppyveld.

Puppy 1 A 19.00 uur    
Butter, den Marscha Jack Russell Terrier Jip
Egmond, van Délano  Kruising Sam
Leihitu Sharon Pomsky Raffie
       
Puppy 1 B 19.00 uur    
Mönnink, de Rianda Schapendoes Linde
Besten, den Arie Jack Russell Terrier Jorus
Noble, Le Ruud Sheltie Cashmere
       
Puppy 2 A 19.45 uur    
Geluk Vanessa Beagle Marley
Ritmeester Nino Golden X Herder Lemon
Wierst, van Bea Goldendoodle Joy
       
Puppy 2 B 19.45 uur    
Hartog, den Barry  Friese Stabij Rocky
Hoeven, v.d. Mayke Nova Scotia Duck Tolling Retriever Jake
Wolswijk, van Diederik Border Collie Dobby
       
Puppy 3 A 20.30 uur    
Schumacher Ineke Labrador Retriever Pim
Verhoeven Anita Labrador Retriever Max
Wijk, van-v. Zuidam Marian Bordeauxdog Willem
       
Puppy 3 B 20.30 uur    
Joode, de Nellie Border Collie Rayka
Klop M. Husky Kayuh
Dijk, van Sandra Appenzeller Guus

 

Jonge Hondencursus dinsdag 20 april 2021 

De volgende cursisten worden op dinsdag 20 april verwacht, vergeet niet om een geldig inentingsbewijs mee te nemen. 

U kunt de auto parkeren op parkeerplaats B, dit is naast de kantine.

Jonge Hondencursus groep 1 - 19.00 uur  
Bredenhof Petra Kooiker X Markiesje Nala
Jager, de Mirella Cavalier King Charles Spaniel Cooper
Verhwolf Claudia Dwergdashond Sep
       
Jonge Hondencursus groep 2 - 19.45 uur  
Obbink D. Berner Sennenhond Binky
Ooijen, van Larissa Westpointer Faith
Venneman Renée Beauceron Milo
       
Jonge Hondencursus groep 3 - 20.30 uur  
Centineo Jenna Cavalier Celestia
Hartog, den Corinna Kr. Mix Aruban May
Plaizier Claudia Border Collie Mila

 

Elementaire Gehoorzaamheid
dinsdag 20 april 2021

De volgende cursisten worden op dinsdag 20 april verwacht, vergeet niet om een geldig inentingsbewijs mee te nemen. 

U kunt de auto parkeren op parkeerplaats B, dit is naast de kantine.

EG groep 1 - 19.00 uur  
Barendrecht Marie Louise Australian Shepherd Bruno
Besten, den Lucinda Duitse Herdershond Lana
Heijkants Corrie Golden Retriever Sky
       
EG groep 2 - 19.00 uur  
Blokhuis Jeroen Eng. Bull Terrier Soof
Groot, de Thea Labrador X Labradoodle Harry
Messercola Anke Entlebucher Sennenhond Myla
       
EG groep 3 - 19.00 uur  
Bastemeijer Ilse Golden Retriever James
Oudheusden, van Judith Friese Stabij Doede
Velthoven, van Ilse Riesenschnauzer P&Z Jans
       
EG groep 4 - 19.45 uur  
Bikker Mirjam Fr. Stabij X Heidewachtel Abe
Hoftijzer Cornelie Duitse Staande Hond Zoë
Jonkers Arie Jan Boomer Bodhi
       
EG groep 5 - 19.45 uur  
Boor, de Yulissa Goldendoodle Bubba
Koornneef Marion Eng. Spaniel X Heidewachtel Lara
Visser Corné Alaskan Malamute Maya
       
EG groep 6 - 19.45 uur  
Dijk, van Mariëlle Kruising Duno
Pelt, van Dideke Labradoodle Blondie
Visser Corné Alaskan Malamute Prime
       
EG groep 7 - 20.30 uur  
Doesburg, van Anita X Jack Russell Terrier Sil
Jansen L. Chihuahua Monti
Kreeft, v.d. Jeannet Border Collie Lucky
       
EG groep 8 - 20.30 uur  
Groenewegen Marleen Labradoodle Fien
Hoeven, v.d. Aukje Kooikerhondje Silke
Worp Ellen Kooikerhondje Senna
       
EG groep 9 - 20.30 uur  
Iperen, van Iris Border Collie Gijs
Ooms Ryanne Kooikerhondje Pippa
Wingerden, van Gerie Friese Stabij Siebe

 

Voortgezette Elementaire Gehoorzaamheid
dinsdag 20 april 2021

De volgende cursisten worden op dinsdag 20 april verwacht, vergeet niet om een geldig inentingsbewijs mee te nemen. 

U kunt de auto parkeren op parkeerplaats B, dit is naast de kantine.

VEG 20.30 uur
Poirot, Han Sheltie Mitch
Poirot, Jozina Sheltie Scott
Tieleman, Patricia Australian Shepherd Spike

 

Obedience beginners, 1, 2 en 3
dinsdag 20 april 2021

De volgende cursisten worden op dinsdag 20 april verwacht, vergeet niet om een geldig inentingsbewijs mee te nemen. 

U kunt de auto parkeren op parkeerplaats B, dit is naast de kantine.

Club Obedience beginners - 20.30 uur  
Man, Elena de Labrador X Golden Lara
     
Club Obedience 1- 20.30 uur  
Hartog, Marloes den Miniature American Shepherd Beertje
Riemslag, Sjanet Golden Retriever Zenno
     
Club Obedience 2 - 20.30 uur  
Winter, Arendine de Dwergschnauzer Silke 

Is uw hond (of het baasje) toe aan professionele begeleiding in bijvoorbeeld gehoorzaamheid of behendigheid?
Informeer naar onze cursussen en word lid!

Nieuws

Er kan weer beperkt worden ingeschreven voor een cursus

Beperkt inschrijven voor de Puppycursus, de Jonge Hondencursus en de…

Meer >>

Fijne Feestdagen en een Gelukkig en Gezond 2021

De trainers en het bestuur van de Kynologenclub Gorinchem wensen u .…

Meer >>

Sponsoren

Wij gebruiken cookies op onze website om uw klikgedrag te meten. U kunt deze cookies uitzetten via uw browser maar dit kan het functioneren van onze website negatief aantasten.