Groepen

Coronamaatregelen

In verband met het coronavirus:
- Kom zo veel mogelijk alleen.
- Houdt anderhalve meter afstand van uw medecursisten en instructeurs.
- Hoest of nies in uw elleboog en was regelmatig uw handen.
- Als u gebruik maakt van het toilet, dit graag reinigen met de voorhande zijnde middelen.
- Bent u ziek, dan blijft u thuis.


Puppycursus dinsdag 7 september 2021

Geef de hond vanaf 14.30 uur geen eten meer, een beloningsbrokje of een speeltje meenemen wordt aanbevolen. 
Vergeet niet om een geldig inentingsbewijs mee te nemen

Wij adviseren een gewoon halsbandje, van leer of ander materiaal, en dito riem.
Slipkettingen, rolriemen, riemen met schakels of  tuigjes zijn om veiligheidsredenen niet toegestaan.

U kunt de auto parkeren op parkeerplaats A, dit is achter het Puppyveld.

Puppycursus groep 1A - 19.00 uur    
Bakker Marije   Border Terrier Lewis
Bezemer Ineke   Shih-tzu  X Chihuahua Daisy
Horsmans Eveline   Cockapoo Liva
Post Mellissa    Cockerspaniel x Labradoodle  Ziva
Versluis René   Cockerspaniel x Labradoodle Dana
Puppycursus groep 1B - 19.00 uur    
Bergh Lisanne van de Pomeriaan Lola
Hartog Bente den Kooikerhondje Skadi
Herremans Amanda   Franse Bulldog Rub
Leenheer Anouk   Toypoedel Frenkie
Simons Nathalie   Kooikerhondje Rocky
Puppycursus groep 2A - 19.45 uur    
Draanen Aarent van Bouvier  
Houwelingen Corina van Barbet X Labradordoodle Soof
Lachman Manishe   Duitse Herdershond Bowie
Langenberg Koen van de Spaanse Waterhond  
Meerkerk Ton   Golden Retriever  Luka
Scheers  Kimberly    Rottweiler Odin
Puppycursus groep 2B - 19.45 uur    
Adriaans Arina   Friese Staby Sybe
Hoorne Marijke van Berner Sennenhond Chifra
Muilwijk  Hendrik   Pomsky Myla
Rijkaart Monique   Hovawart  
Zoetmulder Maarten   Rottweiler  Astrix
Puppycursus groep 3A - 20.30 uur    
Bruin Melanie de Australian Labradoodle Teddie
Es Harm van Whippet Dimash
Jong Pauline de Kruising Loco
Kruijt Mimi   Golden Retriever Buda
Mourik Joeri van Australian Shepherd x Border Collie Bram
Ros Robin   Labradoodle Borre
Puppycursus groep 3B - 20.30 uur    
Ham Marten van der Duitse Herdershond Sam
Helten Celina van Entlebucher Sennenhond Rolo
Korff Gidts - Augustijn Liesbeth de Golden Retriever Beau

Jonge Hondencursus dinsdag 7 september 2021 

De volgende cursisten worden op dinsdag 7 september verwacht, vergeet niet om een geldig inentingsbewijs mee te nemen. 

U kunt de auto parkeren op parkeerplaats A, dit is naast het puppyveld.

Jonge Hondencursus groep 1 -  19.00 uur  
Belser Sjoerd   Basset Fauve de Bretagne Timon
Blom Ruud    Boomer Bliksem 
Feunekes Jessica   Lancashire Heeler Finn
Gesthuizen Anika   Boomer Benji
Man Elena de Franse Bulldog Binkie
Roomenburg Peter   Australian Cattle Dog Skye
Sluijsdam Adrie van Boerenfox Kay
Smits Tara   Franse Bulldog Teun
Jonge Hondencursus groep 2 -  19.45 uur  
Bassa Ariëlle   Golden Retriever Bailey
Bennema Joyce   Koningspoedel Bruno
Boudewijn Carina   Australian Bernedoodle Bo
Brandenberg Rebecca   Leonberger Trix
Jong Maria de Duitse Herdershond Hugo
Juffermans Christine   Westpointer Nijn
Ruytink Inez   Labrador Retriever Charley
Verduijn Ronald   Border Collie  Yzze
Visser Wendy   Labrador Retriever Milo
Jonge Hondencursus groep 3 -  20.30 uur  
Akkerman Bouke   Labradoodle Snoopy
Dieleman Astrid   Russische Toy Terrier Max
Dijk Claire van Friese Stabij Vita
Driest Sandra van Roemeense kruising Brownie
Klop Bailey   Mini Labradoodle Guus
Stelt Pietje v.d. Mechelse Herdershond  Nova
Veen Dik van Friese Stabij Baika

Elementaire Gehoorzaamheid
dinsdag 7 september 2021

De volgende cursisten worden op dinsdag 7 september verwacht, vergeet niet om een geldig inentingsbewijs mee te nemen. 

Groep EG 1 t/m EG 3 kan de auto parkeren op parkeerplaats B, dit is naast de kantine.
Groep EG 4 t/m EG 6 kan de auto parkeren op parkeerplaats C, dit is achter het grote veld.

EG groep 1 - 19.00 uur  
Groenewegen Marleen   Labradoodle Fien
Hartog Corina  den Mix Aruban May
Heijden Maureen van der Kruising Lynn
Hoftijzer Cornelie   Duitse Herdershond Zoë
With Corrina De Westpointer Faith
Wolswijk Diederik   Border Collie Dobby
EG groep 2 - 19.00 uur  
Hertog Barry den Friese Stabij Rocky
Hoeven Mayke van der Nova Scotia Duck Tolling Retriever Jake
Potters Wim   Labrador Retriever Rex
Ritmeester Nino   Golden Retriever  Lemon
Verheul cees   Nova Scotia Duck Tolling Retriever Anka
Wierst Bea van Goldendoedel Joya
EG groep 3 - 19.00 uur  
Heggeler Geranda   Jack Russel Terrier James
Houtman Marleen   X Cocker Spaniel Tosca
Jager Mirella de Cavalier King Charles Spaniel Cooper
Jong Rowena  de Keeshond Bolt
Kampen Debby van  Engelse Cocker Spaniel Guus
Koopman Angel   French Bulldog Logan
Leihitu Sharon   Pomsky Raffie 
EG groep 4 - 19.45 uur  
Adriaans  Arina   Friese Stabij Tjepko
Besten Arie den Jack Russell Terrier ruwharig Jorus
Dean Wendy   Boomer Gus
Doesburg Anita van Kruising Sil
Noble Ruud Le Sheltie Cashmere
Verwolf Claudia   Dwergdashond korthaar Sep
Willemse Patricia   Dwergkeesje  Zoey
EG groep 5 - 19.45 uur  
Advokaat Sjaak   Rottweiler Mex
Borren Janique   Rottweiler Rexy
Joode Nellie de Border Collie Rayka
Keereweer Johan   Rottweiler Beau
Klop Marianne   Husky Kayuh
Tobé-Vermaas Paulien   Grote Zwitserse Sennenhond Nala
Verhoeven  Anita   Labrador Retriever Max
Zuidam Marian van Bordeauxdog Willem 
EG groep 6 - 19.45 uur  
Biesheuvel  Martine    Labrador X Golden Kyra
Geus Claudia de  Australian Shepherd Bella
Hartog Marloes den Miniature American Shepherd Yentre
Kok Gerard   Zwitserse Witte Herder Kayla
Wolfert Jeffrey    Mechelse Herdershond Duc
Wowor Tessa   Border Collie Pumba

Voortgezette Elementaire Gehoorzaamheid
dinsdag 7 september 2021

De volgende cursisten worden op dinsdag 7 september verwacht, vergeet niet om een geldig inentingsbewijs mee te nemen. 

U kunt de auto parkeren op parkeerplaats B, dit is naast de kantine.

VEG 20.30 uur    
Heijkants Corry   Golden Retriever Sky
Hoeven Aukje van der Kooikerhondje Silke
Iperen Iris van Border Collie Gijs
Jansen  Lysanne    Chihuahua  Monti
Kreeft Jeannet van der Border Collie  Lucky
Ooms Ryanne   Kooikerhondje Pippa
Velthoven Ilse van Riesenschnauzer P&Z Jans

Obedience beginners, 1, 2 en 3
dinsdag 7 september 2021

De volgende cursisten worden op dinsdag 7 september verwacht, vergeet niet om een geldig inentingsbewijs mee te nemen. 

U kunt de auto parkeren op parkeerplaats B, dit is naast de kantine.

Obedience Beginners 20.30 uur

     
Man Elena de Labrador X Golden Lara
Poirot Han   Sheltie Scott
Poirot-Versluis Jozina   Sheltie Mitch
Wensveen Monique van Kruising Hunter
         
Obedience 1 - 20.30 uur      
Riemslag Sjanet   Golden Retriever Zenno
         
Obedience 2 - 20.30 uur      
Vos Petra  de Border Collie  Sep
Winter Arendine de Dwergschnauzer  Silke

Agility donderdag 9 september 2021 

De volgende cursisten worden op donderdag 9 september verwacht. Kom deze eerste keer iets eerder, dit i.v.m. het controleren van het inentingsboekje.

Pietje 19.00 uur        
Braber van Toor den Mirjam Polski Owczarek Nizinny Cookie
Groot de Nelly Nova Scotia Duck Tolling Retriever Djesper
Hartog  den Tineke Labradoodle Evy
Kluyver de  Jan  Markiesje Zindy
Teunisse   Els Jack Russel Terrier Sissy
Zeeuw-Bot de Regina Jack Russel Terrier Binky
Annemie 19.00 uur      
Dalm   Lenny Labradoodle Charly
Hartog de Groot den Marloes Miniature Australian Shepherd Beertje
Heykoop   Lizette Border Collie Jock
Koning de Angela Nova Scotia Duck Tolling Retriever Lizzy
Philips   Martine Dobermann Senna
Angela 20.00 uur        
Belder   Rianne Kruising Fien
Hoeven v.d. Aukje Kooikerhondje Lobke
Kruyk v.d. Ankie Mechel x Am. Stafford Dexter
Kruyk v.d. Ankie X Sheltie Jessy
Waardenburg van Lillian Polski Owczarek Nizinny Foezel
Annemie 20.00 uur      
Hartog de Groot den Marloes Miniature Australian Shepherd Vayèn
Laar v.d. Mariëlle Australian Shepherd Kate
Leeden v.d. Bram Border Collie Dygo
Leer v.d. Amy Tervuerense Herdershond Ruby
Vries    Esther Nova Scotia Duck Tolling Retriever Timo
Angela 21.00 uur        
Mol   Mark Labradoodle Beau
Poirot   Angela Sheltie Scott
Poirot   Jozina Sheltie Mitch
Pronk   Caroline Labradoodle Mila
Scheurwater   Jolanda Nova Scotia Duck Tolling Retriever River
Vogel   Niels Yorkshire Terrier Boy
Annemie 21.00 uur      
Aerdts   Jeany Golden Retriever Charlie
Baat de Hugo Kruising Thor
Romijn   Sander Polski Owczarek Nizinny Harrie
Wessel    Elise Australian Labradoodle Babs